';
لوگو تیره استیل فرم
جدا کننده
استیل فُرم
جدا کننده
لگن بنماري 11 ارتفاع 15 سانت پانچ مارك SF
شف-گرد-درب-باز
دیش پزشکی استیل فرم
سینک صنعتی فروشی
© طراحی شده توسط کسری عطاری
خانه / درباره ما

چند سطر

تصویر جدا کننده

درباره اســتــیــل فُــرم

کارخانه تولیدی صنعتی استیل فرم در سال 1356 به لطف خداوند و با تلاش مؤسسین، با انگیزه تولید ظروف استیل خانگی در راستای اعتلای صنعتی میهن عزیزمان افتتاح گردید.
با به روز شدن محصولات صنعتی و ایجاد رقابت و تنوع در بازار عرضه، مجموعه استیل فرم با تصمیم به گسترش و توسعه کارخانه در فواصل سالهای 1368 تا 1393 موفق به افتتاح یکی از بزرگترین کارخانجات تولید ظروف و تجهیزات استیل صنعتی در سالن های تولید به مساحت 5000 متر مربع و قسمت اداری و نمایشگاهی 1000 متر مربع گردید.
در ادامه با توجه به تغییر روند مصرف ظروف استیل از خانگی به صنعتی و با افزودن ماشین آلات تولید و سایر نیازهای سخت افزاری و نرم افزاری با تحقیقات فراوان شروع به تولید انواع لگن های بن ماری با نام تجاری SF نمود، در همین راستا و در جهت به روز رسانی تنوع و کیفیت تولید، شرکت استیل فرم اقدام به واردات تکنولوزی روز دنیا مطابق با استانداردهای اروپا نموده و موفق به تولید این محصول با تکنولوژی آنیل و الکتروپولیش در سایزهای ( 3/1 و 2/1 و 1/1 ) و ( 9/1 و 6/1 و 4/1 و 1/2 ) گردید. و توانست با افزودن سایزهای خاص شرکت بلانکو آلمان ( 8/2 و 4/2 و 3/2 و 2/3 ) که بیش از 42 مدل می باشد تنوعی بی نظیر در خط تولید خود و در سطح کشور بوجود آورد.
شرکت استیل فرم در سال 1393 بنا بر تقاضای بازار اقدام به تولید انواع شفینگ دیش های هتلی به صورت رول تاپ و کلاسیک در چهار مدل مختلف کرد.
همچنین برای اولین بار در ایران در سال 1394 اقدام به تولید سینک صنعتی با عمق 30 سانت با مارک SF در سایز ها و مدل های متنوع کرده که در سال 97 با تیراژ بالا به بهره برداری رسیده است.
از اعم تولیدات این کارخانه تولید انواع لگن های بن ماری در سایز های متنوع، سینک صنعتی در سایز ها و مدل های متنوع، ظروف سلف سرویس در مدل ها و سایز های مختلف، انواع سینی ها جهت مصارف مختلف (خانگی، بیمارستانی، اداری، صنعتی، قنادی و…)، انواع دیس قایقی و طرح ایتالیایی، پارچ، لیوان و انواع ظروف سفارشی مورد نیاز کلیه اشخاص درخواست کننده ( جهت نماسازی، آشپزخانه های صنعتی و…) می باشد.
این واحد صنعتی با افزایش تقاضای مشتریان و در راستای سهولت خرید و فروش و سطح خدمات اقدام به راه اندازی شعب و فروشگاه های دائمی در مراکز فروش تجهیزات آشپزخانه های صنعتی در تهران واقع در خیابان جمهوری، بازار تهران و شوش نموده که همواره محل رجوع و خرید مشتریان گرامی می باشد.

اگر در انتخاب محصول مناسب مشکل دارید ، لطفاً به بخش اطلاعات تماس رفته و با نمایندگی های فروش ما تماس بگیرید. مشاوران فروش ما با سالها تجربه ، می توانند بهترین گزینه را به شما توصیه کنند.

steelform building
همین حالا تماس بگیرید !